1. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 grudnia 2015

12. Leszek Margasiński | Bez tytułu, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne1. Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2013
Bez tytułu, 2013

Leszek Margasiński (ur. 1986)

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno, 81 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Leszek Margasiński W latach 2008-2014 studiował na wydziale malarstwa Warszawskiej ASP. Dyplom w pracowni prof. Jarosława Modzelewskiego i pracowni Struktur Wizualnych prof. Jacka Dyrzyńskiego. Członek nieformalnej grupy artystycznej "Oskar Karaś". Zajmuje się malarstwem i witrażem. Wybrane wystawy: 2017 – „Samotność jest złudzeniem”, wystawa zbiorowa, Galeria Latarka, Budapeszt; 2016 – „Eksploatacja”, wystawa indywidualna, Galeria Promocyjna, Warszawa; 2015 – „Dystopia”, wystawa indywidualna, Galeria UV21, Warszawa; 2015 – „Beyond Graffiti Writing”, Galeria Miasto Ogrody, Katowice; 2015 – „Umowa”, przestrzeń niezależna, Warszawa; 2013 - Wystawa finalistów konkursu na nagrodę artystyczną Siemensa, Galeria Salon Akademii, Warszawa; 2013- "Images of the Academy"- Akademia Sztuk Pięknych - Ryga, Łotwa; 2012- „Ghosts Become Real”, galeria V9, Warszawa; 2011 - „Oskar Karaś- floating fish 2043 - Blisko morza”, galeria Odra ZOO, Szczecin; 2011 - „Alias”, Biennale fotografii, Bunkier Sztuki, Kraków.
Cena wylicytowana
1 500 zł