Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

56. Leopold Loeffler | We wnętrzu

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeWe wnętrzu
56
Leopold Loeffler | We wnętrzu

Leopold Loeffler ( 1827 Rzeszów - 1898 Kraków)

We wnętrzu

akwarela, papier, 14,5 × 11,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: L.Loeffler

Cena wylicytowana
5 500 zł