Varia® 45 / 15 grudnia 2021

100. Leonor Fini | Portret

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 45Portret
100
portret-leonor-fini

Leonor Fini (1908 Buenos Aires-1996 Saint Dye)

Portret

litografia, papier, 57 x 46 cm, sygn. p.d.: Leonor Fini, opisany l.d.: 244/297

Cena wylicytowana
600 zł