Aukcja Militariów / 13 kwietnia 2019

14. Leonard Winterowski | Potyczka z bolszewikami, 1925 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówPotyczka z bolszewikami, 1925 r.
Potyczka z bolszewikami, 1925 r.

Leonard Winterowski (1868 Kraków - 1927)

olej, płótno, 47,5 x 64,5 cm
sygn. dat. p. d.: Leonard Winterowski/Warszawa 1925

Cena wylicytowana
6 500 zł