Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

10. Leonard Stroynowski | Jeńcy

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówJeńcy
Leonard Stroynowski | Jeńcy

Leonard Stroynowski (1858-1935)

Jeńcy

olej, płótno dublowane, 89 x 36 cm
sygn. l. d.: Stroynowski

Cena wywoławcza:
1 800 zł