Aukcja Dzieł Sztuki / 24 sierpnia 2019

63. Leon Kowalski | Wenecja – Piazza di San Marco, ok. 1910 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWenecja – Piazza di San Marco, ok. 1910 r.
63
Wenecja – Piazza di San Marco, ok. 1910 r.

Leon Kowalski (1870 Kijów - 1937 Kraków)

olej, płótno, 88 × 100 cm
sygn. p. d.: LeonKowalski

Cena wylicytowana
7 000 zł