61. Lech Grześkiewicz | Portret młodej kobiety, 1934 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Portret młodej kobiety, 1934 r.
61
portret-mlodej-kobiety-1934-r-lech-grzeskiewicz-1746007portret-mlodej-kobiety-1934-r-lech-grzeskiewicz-1121366

Lech Grześkiewicz (ur. 1913 Poznań - 2012)

Portret młodej kobiety, 1934 r.

olej, płótno, 54 x 44 cm, sygn. p.d.: Grześkiewicz /Lech/ 1934