Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

35. Lech Bator | Bez tytułu, 2015

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejBez tytułu, 2015
35
Lech Bator | Bez tytułu, 2015 r.

Lech Bator (ur. 1986 r.)

Bez tytułu, 2015

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. i dat. na odwrocie: LECH BATOR / 2015