Varia 36 / 27 czerwca 2020

384. Lampka, Peter Tereszczuk (1875 Wybudów – 1963 Wiedeń), pocz. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Lampka, Peter Tereszczuk (1875 Wybudów – 1963 Wiedeń), pocz. XX w.
384
Lampka, Peter Tereszczuk (1875 Wybudów – 1963 Wiedeń), pocz. XX w.

brąz, figurka z brązu i kości, podstawa z marmuru, klosz z kolorowego, tłuczonego szkła
sygn. u podstawy: P.Tereszczuk
wys. całkowita ok. 39 cm

Cena wylicytowana
3 000 zł