Francja, l. 1922-1932 głowa, przedramiona i stopy z gipsu, ręcznie malowana twarz, sukienka jedwabna, oryginalna; wys. 67 cm, stan zachowania: dobry, kilka dziur w sukience, ubytki we włosach