Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

93. L. J. Scott | Chłopiec na plaży

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeChłopiec na plaży
93
Chłopiec na plaży

L. J. Scott (XIX/XX w.)

Chłopiec na plaży

akwarela, papier, 24 x 33 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: L. J. SCOTT

Cena wylicytowana
1 700 zł