Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

177. KURTKA MUNDUROWA PORUCZNIKA SAPERÓW KOP WZ 1935

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówKURTKA MUNDUROWA PORUCZNIKA SAPERÓW KOP WZ 1935
177
KURTKA MUNDUROWA PORUCZNIKA SAPERÓW KOP WZ 1935

Kurtka wykonana z tkaniny czesankowej, jednorzędowa, zapinana na siedem guzików z orłem wz 1927. Kołnierz stająco-wykładany, zapinany na dwie haftki. Na kołnierz łapki z bajorkowym wężykiem wykonane z czarnego aksamitu z wypustkami: czerwoną dla saperów i zieloną dla jednostek KOP. Naramienniki przyszyte do kurtki, dystynkcje porucznika haftowane srebrnym bajorkiem. Podszewka bawełniana w kolorze khaki z uszkodzeniami - przetarcia. Na lewej kieszeni ślad po odznace KOP z obrobioną dziurką na odznakę.

Cena wylicytowana
8 500 zł