Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

61. | Kubek

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiKubek
61
Kubek

Kubek

Halle, XVII/XVIII w.
srebro repusowane, cyzelowane, pierwotnie częściowo złocone, m. 95 g; znaki złotnicze: znak miejski, znak mistrzowski „ESM” („FSM”?); dekoracja w postaci trzech popersi w medalionach oraz festonów; wys. 10 cm, śred. wylewu 7,6 cm

Cena wylicytowana
0 zł