Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 7 grudnia 2019

32. Kubek

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiKubek
Kubek

Kubek

Nathaniel Schlaubitz (mistrz w l. 1690-1726), Gdańsk, 1 ćw. XVIII w.

Srebro kute, repusowane, wewnątrz złocone, m. 110 g; znaki złotnicze: znak miejski z lat 1707-1734, znak imienny/warsztatowy „NS”, austriacki znak kontrybucyjny z lat 1809-1810; dekoracja w postaci dwóch medalionów z męskimi portretami oraz kiściami owoców między nimi; wys. 9 cm, śred. wylewu 7,6 cm

Cena wylicytowana
7 500 zł