136. Krzysztof Wojtarowicz | Akt z mewą

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Akt z mewą
136
akt-z-mewa-krzysztof-wojtarowicz

Krzysztof Wojtarowicz (ur. 1957 r.)

Akt z mewą

olej, płótno, 140 x 101 cm, sygn.l.g.: K.Wojtarowicz