61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

6. Krzysztof Piętka | Krewny, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiKrewny, 2016
Krewny, 2016

Krzysztof Piętka (ur. 1990)

Krewny, 2016

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Krzysztof Piętka Student V roku Malarstwa w ASP w Katowicach w pracowni prof. Andrzeja Tobisa. Finalista ogólnopolskiego konkursu malarskiego im. Wojciecha Fangora (2015). Wybrane wystawy: 2015 - Zły znak, Galeria Pojedyncza, Centrum Kultury w Katowicach; 2015 - Wszystkie drogi wychodzą bokiem, Rondo Sztuki w Katowicach; 2015 - Palec w oku, Galeria Działań w Warszawie; 2013 - Masa Perłowa, MDS we Wrocławiu.
Cena wylicytowana
500 zł