6 Aukcja Sztuki XXI wieku / 18 lutego 2017

16. Krzysztof Piętka | Badacz, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne6 Aukcja Sztuki XXI wiekuBadacz, 2016
Badacz, 2016

Krzysztof Piętka (ur. 1990)

Badacz, 2016

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Krzysztof Piętka Student V roku Malarstwa w ASP w Katowicach w pracowni prof. Andrzeja Tobisa. Finalista ogólnopolskiego konkursu malarskiego im. Wojciecha Fangora (2015). Wybrane wystawy: 2015 - Zły znak, Galeria Pojedyncza, Centrum Kultury w Katowicach; 2015 - Wszystkie drogi wychodzą bokiem, Rondo Sztuki w Katowicach; 2015 - Palec w oku, Galeria Działań w Warszawie; 2013 - Masa Perłowa, MDS we Wrocławiu.
Cena wylicytowana
2 000 zł