6 Aukcja Sztuki XXI wieku / 18 lutego 2017

11. Krzysztof Nowicki | Babie lato, 2011

Strona głównaAukcje archiwalne6 Aukcja Sztuki XXI wiekuBabie lato, 2011
Babie lato, 2011 - 1Babie lato, 2011 - 2

Krzysztof Nowicki (ur. 1988)

Babie lato, 2011

akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Krzysztof Nowicki | Babie lato | 2011

2015 ? ?Obraz.obj?, wystawa indywidualna, Galeria Sztuki Współczesnej BCK, Brzeg
2013 ? ?Pokuszenia?, wystawa zbiorowa, Galeria przy teatrze, Warszawa
2012 ? ?Bliskoznacznie?, wystawa zbiorowa, Galeria Sztuki Współczesnej MD_S, Wrocław

Krzysztof Nowicki Absolwent ASP w Gdańsku, dyplom uzyskał w 2013 roku. Swoją edukację wzbogacił stypendium na Uniwersytecie Marmara w Istambule. Ma na swoim koncie wiele wystaw w kraju i za granicą. Obecnie mieszka i tworzy w Gdańsku. Wybrane nagrody i osiągnięcia: 2014 - Artist Home Base, rezydencja artystyczna, Hong Kong Art Centre, Hong Kong; 2013 - I Nagroda w konkursie “Artystyczna Podróz Hestii” (stypendium w Nowym Jorku); 2013 - Wyróżnienie Honorowe konkursu Fundacji im. F. Eibisch, Warszawa; 2013 - Nominacja do Nagrody Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu “Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie”, Poznań; 2013 - Nominacja do Nagrody Artystycznej “Artnoble” w ramach Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk, Żyrardów. Wybrane wystawy indywidualne i zbiorowe: 2015 - "Martwa Natura z przesadą", Galeria Kuratorium, Warszawa; 2015 - "Przez Pryzmat - Odsłona druga", Galeria Miejska Arsenał, Poznań; 2014 - "Snap to Grid", Los Angeles Center for Digital Art, Los Angeles (USA); 2014 - “Welcome to the Artist Home”, HK Arts Centre, Hong Kong; 2013 - 23. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2013, Legnica; 2012 - “Bliskoznacznie” wystawa zbiorowa, Galeria Sztuki Współczesnej MD_S, Wrocław.
Cena wylicytowana
2 600 zł