28. Krystyna Róż-Pasek | Granica, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Granica, 2020
28
granica-2020-krystyna-roz-pasek

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Granica, 2020

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.: KJRP'20

Krystyna Róż-Pasek Ur. w 1981 r. w Gorlicach, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie - profil tkactwo, w 2001 r. ukończyła Studium Architektury w Krakowie. W latach 2004-2009 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Architektury Wnętrz. Studia zakończone pracą dyplomową w Pracowni projektowania mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Aktualnie mieszka i rozwija swoją twórczość w Krakowie. Zajmuje się różnymi dziedzinami sztuki między innymi malarstwem, projektowaniem wnętrz oraz detali wnętrzarskich, rysunkiem, jak również realizacją nieograniczonej ilości działań artystycznych.
Cena wylicytowana
1 000 zł