71 Aukcja Młodej Sztuki / 18 kwietnia 2018

31. Krystyna Róż-Pasek | Dotyk, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne71 Aukcja Młodej SztukiDotyk, 2017
31
Dotyk, 2017

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Dotyk, 2017

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: KJRP17 oraz na odwrocie

Krystyna Róż-Pasek Ur. w 1981 r. w Gorlicach, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie - profil tkactwo, w 2001 r. ukończyła Studium Architektury w Krakowie. W latach 2004-2009 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Architektury Wnętrz. Studia zakończone pracą dyplomową w Pracowni projektowania mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Aktualnie mieszka i rozwija swoją twórczość w Krakowie. Zajmuje się różnymi dziedzinami sztuki między innymi malarstwem, projektowaniem wnętrz oraz detali wnętrzarskich, rysunkiem, jak również realizacją nieograniczonej ilości działań artystycznych.
Cena wylicytowana
500 zł