80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

44. Krystyna Róż-Pasek | Aksamit, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiAksamit, 2020
44
Aksamit, 2020

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Aksamit, 2020

olej, płótno, 100 x 80, sygn. P.d.: KJRP'20 oraz na odwrocie: „AKSAMIT" Krystyna Róż-Pasek 2020

Krystyna Róż-Pasek Ur. w 1981 r. w Gorlicach, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie - profil tkactwo, w 2001 r. ukończyła Studium Architektury w Krakowie. W latach 2004-2009 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Architektury Wnętrz. Studia zakończone pracą dyplomową w Pracowni projektowania mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Aktualnie mieszka i rozwija swoją twórczość w Krakowie. Zajmuje się różnymi dziedzinami sztuki między innymi malarstwem, projektowaniem wnętrz oraz detali wnętrzarskich, rysunkiem, jak również realizacją nieograniczonej ilości działań artystycznych.
Cena wylicytowana
1 500 zł