121. Krystyna Liberska | Pejzaż z jesienny

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż z jesienny
121
pejzaz-z-jesienny-krystyna-liberska

Krystyna Liberska (1926-2010)

Pejzaż z jesienny

olej, płyta, 30 x 21 cm, sygn. p.d. K.LIBERSKA