31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

58. | Kryjówka 4, 2010

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiKryjówka 4, 2010
58

Kryjówka 4, 2010

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie: Ewa Zwarycz 2010