Varia® 43 / 18 września 2021

17. krąg Johana Laurentza Jensena | Kwiaty

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Kwiaty
krąg Johana Laurentza Jensena | Kwiatykrąg Johana Laurentza Jensena | Kwiaty

krąg Johana Laurentza Jensena (XIX w.)

Kwiaty

olej, płótno, 26 × 34 cm

Cena wylicytowana
0 zł