Varia® 43 / 18 września 2021

15. krąg Jana Brueghla Starszego | Madonna wśród kwiatów

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Madonna wśród kwiatów
krąg Jana Brueghla Starszego | Madonna wśród kwiatów

krąg Jana Brueghla Starszego (XVI/XVII w.)

Madonna wśród kwiatów

olej, płótno dublowane, 127 × 99 cm

Cena wylicytowana
0 zł