76. Konstanty Szewczenko | Rabin

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Rabin
76
Rabin

Konstanty Szewczenko (1910 Warszawa-1991 tamże)

Rabin

olej, płótno, 51 x 40,5 cm, sygn. p.d.: K.Szewczenko

Cena wylicytowana
3 000 zł