Varia 23 / 23 maja 2018

9. Konstanty Szewczenko | Rabin

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 23Rabin
Rabin

Konstanty Szewczenko (1910 Warszawa-1991 tamże)

Rabin

olej, płyta malarska, 29 x 23 cm w świetle oprawy, sygn. p.d.: K. Szewczenko

Cena wylicytowana
2 200 zł