Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

39. Konrad Srzednicki | Kot nadmorski

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKot nadmorski
39
Kot nadmorski

Konrad Srzednicki (1894-1993)

Kot nadmorski

akwaforta, 35,5x49, sygn.p.d.: Konrad Srzednicki