Varia® 45 / 15 grudnia 2021

265. Komplet do kawy dla 6 osób, Chodzież, l. 60 XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 45Komplet do kawy dla 6 osób, Chodzież, l. 60 XX w.
265
komplet-do-kawy-dla-6-osob-chodziez-l-60-xx-w

Komplet do kawy dla 6 osób, Chodzież, l. 60 XX w.

porcelana dekorowana natryskowo, sygn. u dołu: Chodzież, w skład zestawu wchodzi: dzbanek, mlecznik, cukiernica, 6 talerzyków i 6 spodków, drobne odpryski szkliwa na wylewie mlecznika

Cena wylicytowana
3 000 zł