Varia 37 / 26 września 2020

248. Komplet 12 łyżeczek do kawy

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Komplet 12 łyżeczek do kawy
248
Komplet 12 łyżeczek do kawyKomplet 12 łyżeczek do kawy

Komplet 12 łyżeczek do kawy

Francja, poł. XIX w.
srebro p. 900, złocone, m. 190 g; oryginalne etui

Cena wylicytowana
1 400 zł