Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

48. Kielich

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiKielich
48
kielich

Kielich

XVII/XVIII w.
srebro kute, złocone, emalia, m. 160 g; niezidentyfikowany znak złotniczy: monogram wiązany „WS” (lub „SW”) pod koroną; wys. 15,5 cm