Aukcja Sztuki Współczesnej / 27 marca 2021

33. Kiejstut Bereźnicki | Wnętrze z postaciami – Reszel, 1991–1992

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejWnętrze z postaciami – Reszel, 1991–1992
33

Kiejstut Bereźnicki (ur. 1935 Poznań)

Wnętrze z postaciami – Reszel, 1991–1992

olej, płótno, 201 × 135 cm,
sygnowany w środku kompozycji:
’Reszel – Wnętrze z postaciami
1991 – 1992 |KBereźnicki’ oraz
z tyłu na blejtramie: ‘KBereźnicki
|Wnętrze z postaciami’

Cena wylicytowana
100 000 zł