Aukcja Sztuki Współczesnej / 6 kwietnia 2019

27. Kiejstut Bereźnicki | Trzy kobiety w tonacji żółtej, 1994

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejTrzy kobiety w tonacji żółtej, 1994
27
Trzy kobiety w tonacji żółtej, 1994

Kiejstut Bereźnicki (ur. 1935 Poznań)

olej, płótno, 66 × 82 cm
sygn. śr. l. 1994 | K.Bereźnicki oraz na blejtramie

Cena wylicytowana
15 000 zł