Aukcja Sztuki Współczesnej / 24 października 2020

33. Kiejstut Bereźnicki | Postać w żółtym ze szklankami, 1989

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejPostać w żółtym ze szklankami, 1989
33
postac-w-zoltym-ze-szklankami-1989-kiejstut-bereznicki

Kiejstut Bereźnicki (ur. 1935 Poznań)

Postać w żółtym ze szklankami, 1989

olej, płótno, 91 x 150 cm sygnowany i opisany l.d.: Postać w żółtym | ze szklankami | 1989 | Kbereźnicki

Cena wylicytowana
30 000 zł