62. Kazimierz Poczmański | Martwa natura, 1960 r.

HomeAukcje nadchodząceVaria 39Martwa natura, 1960 r.
62
Kazimierz Poczmański | Martwa natura, 1960 r.Kazimierz Poczmański | Martwa natura, 1960 r.

Kazimierz Poczmański (1900-1982)

Martwa natura, 1960 r.

olej, płyta, 44,5 x 52 cm, sygn. i dat. l.d.: K POCZMAŃSKI / 1960 / W

Cena wywoławcza:
2 400 zł