30. Kazimierz Pochwalski | Studium słoneczników, 1893 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Studium słoneczników, 1893 r.
30
studium-slonecznikow-1893-r-kazimierz-pochwalski

Kazimierz Pochwalski (1855 Kraków - 1940 tamże)

Studium słoneczników, 1893 r.

olej, tektura, 38 x 27,5 cm, sygn. dat. i opisany p.d.: K.P. / Kraków 893