Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

45. Kazimierz Pochwalski | Portret mężczyzny

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPortret mężczyzny
45
Portret mężczyzny

Kazimierz Pochwalski (1855 Kraków - 1940 tamże)

Portret mężczyzny

olej, płótno najlejone na tekturę, 55,5 × 45,6 cm
sygn. i dat. p.g.: Kaz. Pochwalski/Mchn. 1882 (?)
na odwrocie orzeczenie prof. Feliksa Kopery z 1943 roku

Cena wylicytowana
15 000 zł