Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

46. Kazimierz Pochwalski | Gospodarz z Bronowic, 1931 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiGospodarz z Bronowic, 1931 r.
46
Gospodarz z Bronowic, 1931 r.

Kazimierz Pochwalski (1855 Kraków - 1940 tamże)

Gospodarz z Bronowic, 1931 r.

olej, tektura, 41 × 33 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. g.: Kaz. Pochwalski |1931.