Varia 38 / 21 października 2020

23. Kazimierz Pochwalski | Białe różyczki

HomeAukcje archiwalneVaria 38Białe różyczki
Kazimierz Pochwalski | Białe różyczki

Kazimierz Pochwalski (1855 Kraków - 1940 tamże)

Białe różyczki

akwarela, papier, 14,5 x 22,5 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Ka. Pochwalski

Cena wylicytowana
2 000 zł