Varia 35 / 20 maja 2020

36. Kazimierz Guzik | Dolina potoku Biała Woda, 1939 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Dolina potoku Biała Woda, 1939 r.
36
Dolina potoku Biała Woda, 1939 r. - 1Dolina potoku Biała Woda, 1939 r. - 2

Kazimierz Guzik (1911-1970)

Dolina potoku Biała Woda, 1939 r.

olej, tektura, 63 x 48 cm, sygn. i dat. l.d.: Kazimierz Guzik Tatry (Biała Woda) 1939

Cena wylicytowana
2 200 zł