72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

69. Kateryna Ocheredko | Freshness, 2018

aAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiFreshness, 2018
69
Freshness, 2018

Kateryna Ocheredko

Freshness, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Ocheredko K.2018 oraz na odwrocie