61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

58. Katarzyna Wieczorek | Odpoczynek, 2015

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiOdpoczynek, 2015
58
Odpoczynek, 2015

Katarzyna Wieczorek

Odpoczynek, 2015

olej, płótno, 170 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł