62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

35. Katarzyna Wieczorek | Nie przeszkadzać, 2012

HomeAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiNie przeszkadzać, 2012
35
Nie przeszkadzać, 2012

Katarzyna Wieczorek

Nie przeszkadzać, 2012

olej, płótno, 160 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 200 zł