80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

54. Katarzyna Środowska | Spokojny dzień, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiSpokojny dzień, 2020
54
Spokojny dzień, 2020

Katarzyna Środowska

Spokojny dzień, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn.p.d.: ŚRODOWSKA 2020 na odwrocie opisany: SPOKOJNY DZIEŃ| ŚRODOWSKA 2020|2020 r.| OLEJ NA PŁÓTNIE|100 x 100 cm |Katarzyna Środowska

Katarzyna Środowska Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym na płótnie. Mieszka i tworzy w Warszawie. W malarstwie poszukuje prostoty i harmonii. Tworzy obrazy na założeniach abstrakcyjnych, wprowadzając do nich elementy realistyczne. Maluje światy, w których każdy odnajdzie ciszę i spokój. Bierze czynny udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Wiele jej prac znajduje się w zbiorach prywatnych w Polsce i za granicą. Laureatka II miejsca Pierwszego Przeglądu Twórczości Artystycznej 'Paleta'. W 2015 otrzymała dyplom za rozwój artystyczny w technikach akwarelowych i olejnych w pracowni Andrzeja S. Grabowskiego. Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na wydziale malarstwa i rysunku.
Cena wylicytowana
1 700 zł