62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

69. Katarzyna Śmigielska | Miejsce dla..., 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiMiejsce dla..., 2016
69
Miejsce dla..., 2016

Katarzyna Śmigielska

Miejsce dla..., 2016

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wylicytowana
500 zł