2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

29. Katarzyna Słowiańska-Kucz | Dla najpiękniejszej Róży, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuDla najpiękniejszej Róży, 2016
29
Dla najpiękniejszej Róży, 2016 - 1Dla najpiękniejszej Róży, 2016 - 2Dla najpiękniejszej Róży, 2016 - 3

Katarzyna Słowiańska-Kucz (ur. 1961)

Dla najpiękniejszej Róży, 2016

olej, płótno, 73 x 54 cm, sygn. p.d.: KS2016

Katarzyna Słowiańska-Kucz Absolwentka PLSP w Warszawie. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową i ilustracją książkową. Współpracuje z wydawnictwami literackimi i muzycznymi, tworząc ilustracje do takich pozycji jak: "Przygody Tomka Sawyera", "Wyspa Skarbów", "Przygody Hucka", "Wspomnienia niebieskiego mundurka". Członkini Związku Artystów Plastyków. Od 1988 uczestniczka wielu wystaw zbiorowych, m.in. w Warszawie, Katowicach, Maastricht. Jest autorką wielu bajek dla dzieci z własnymi ilustracjami (które oczekują na wydanie).
Cena wylicytowana
10 000 zł