11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

17. Katarzyna Skorus | Pejzaż, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuPejzaż, 2014
Pejzaż, 2014 - 1Pejzaż, 2014 - 2

Katarzyna Skorus

Pejzaż, 2014

akryl, płótno, 110 x 70 cm, opisany na odwrocie: Katarzyna Skorus "Pejzaż" | akryl 2014

Katarzyna Skorus Absolwentka ASP w Gdańsku. Dyplom obroniła w 1999 r. w pracowni prof. W. Łajminga (aneks ze scenografii  w pracowni prof. A Markowicza). Autorka kilku wystaw indywidulanych oraz uczestniczka szeregu wystaw zbiorowych. Wybrane wystawy i osiągnięcia: 2015 – wystawa zbiorowa „Salon zimowy”, GTPS Gdańsk; 2013 – wystawa zbiorowa, Galeria Lindeanu, Gdańsk; 2010 – wystawa indywidualna, Galeria Wystawa, Warszawa; 2009 – międzynarodowa wystawa poplenerowa „Barwy Oliwy”, Galeria Klucznik, Gdańsk; 2008 – wystawa indywidualna, MOK, Malbork; 2006 – III nagroda w konkursie „Barwy lasu”, Zamek Krzyżacki w Kwidzynie; 2002 – II nagroda w konkursie „Barwy lasu”, Zamek Krzyżacki w Kwidzynie; 2003 – wystawa indywidualna, Galeria EL, Elbląg; 2002 – wystawa pokonkursowa o nagrodzę Fundacji im. Franciszki Eibish, Muzeum Narodowe w Warszawie; 2002 – wystawa zbiorowa „Supermarket sztuki”, ZPAP, Warszawa; 1999 – wystawa indywidualna, Galeri A, Starogard Gdański; 1997 – wystawa indywidualna, GTPS, Gdańsk.
Cena wylicytowana
1 500 zł