52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

53. Katarzyna Saniewska | Saska 50/11, 2011

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiSaska 50/11, 2011
53
Saska 50/11, 2011

Katarzyna Saniewska

Saska 50/11, 2011

olej, płótno, 70 x 70 cm
sygn. na odwrocie