20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

14. Katarzyna Rutkowska | Monument X.7, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuMonument X.7, 2018
monument-x7-2018-katarzyna-rutkowska

Katarzyna Rutkowska (ur. 1992)

Monument X.7, 2018

akryl, spray, płótno, 130 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'Monument X.7, 2018 r. | Katarzyna Rutkowska'

2020 – reprodukowany w katalogu wystawy „httpaintings://”, Galeria Miejsca, Wrocław
2019 – wystawa indywidualna „No signal – No painting”, Kolonia Artystów, Gdańsk

Katarzyna Rutkowska W 2017 roku obroniła dyplom z malarstwa w pracowni prof. Stanisława Kortyki na wrocławskiej ASP uzyskując tytuł Magistra Sztuki. Wcześniej uczęszczała do Liceum Plastycznego we Wrocławiu. Ważniejsze osiągnięcia: wyróżnienie konkursu „Postawy”, Galeria Browar Mieszczański, Wrocław 2015 rok; indywidualna wystawa „Przestrzenie”, Sky Tower, Wrocław 2015; wystawa finalistów o Grand Prix im. Franciszki Eibisch Galeria Napiórkowskich, Warszawa 2015 rok; międzynarodowa wystawa finalistów Triennale Rysunku Studenckiego, Galeria Rondo Sztuki, Katowice 2017; laureatka 6. edycji konkursu nagrody artystycznej Uniwersytety Artystycznego w Poznaniu Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie, Galeria Arsenał, Poznań 2017; wystawa finalistów konkursu Świeża Krew, Galeria Socato!, Wrocław 2017; wyróżnienie na wystawie Najlepszych Dyplomów My’2017, BWA Awangarda, Wrocław 2018; wystawa finalistów międzynarodowego konkursu Trzy Mosty, Służewski Dom Kultury, Warszawa 2018.
Cena wylicytowana
2 800 zł