17 Aukcja Sztuki XXI wieku / 30 listopada 2019

10. Katarzyna Rutkowska | Monument III, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne17 Aukcja Sztuki XXI wiekuMonument III, 2017
Monument III, 2017

Katarzyna Rutkowska (ur. 1992)

Monument III, 2017

akryl, spray, płótno, 120 x 150 cm, sygnowany na odwrocie

2018 – wystawa zbiorowa „My’17. Najlepsze Dyplomy ASP we Wrocławiu”, BWA Awangarda, Wrocław (reprodukowany w katalogu wystay)
2017 – wystawa zbiorowa nominowanych do Nagrody Artystycznej UAP 2017 w konkursie „Nowy obraz / Nowe spojrzenie”, Galeria Arsenał, Poznań (reprodukowany w katalogu wystawy)
2017 – wystawa zbiorowa nominowanych do Nagrody Artystycznej UAP 2017 w konkursie „Nowy obraz / Nowe spojrzenie”, Galeria BWA, Gorzów Wielkopoki
2017 – wystawa indywidualna „W poszukiwaniu Przestrzeni”, Galeria Neon, Wrocław

Katarzyna Rutkowska W 2017 roku obroniła dyplom z malarstwa w pracowni prof. Stanisława Kortyki na wrocławskiej ASP uzyskując tytuł Magistra Sztuki. Wcześniej uczęszczała do Liceum Plastycznego we Wrocławiu. Ważniejsze osiągnięcia: wyróżnienie konkursu „Postawy”, Galeria Browar Mieszczański, Wrocław 2015 rok; indywidualna wystawa „Przestrzenie”, Sky Tower, Wrocław 2015; wystawa finalistów o Grand Prix im. Franciszki Eibisch Galeria Napiórkowskich, Warszawa 2015 rok; międzynarodowa wystawa finalistów Triennale Rysunku Studenckiego, Galeria Rondo Sztuki, Katowice 2017; laureatka 6. edycji konkursu nagrody artystycznej Uniwersytety Artystycznego w Poznaniu Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie, Galeria Arsenał, Poznań 2017; wystawa finalistów konkursu Świeża Krew, Galeria Socato!, Wrocław 2017; wyróżnienie na wystawie Najlepszych Dyplomów My’2017, BWA Awangarda, Wrocław 2018; wystawa finalistów międzynarodowego konkursu Trzy Mosty, Służewski Dom Kultury, Warszawa 2018.
Cena wylicytowana
3 400 zł